Proč tepelná čerpadla Vaillant

Provozem tepelného čerpadla nevznikají žádné emise do ovzduší,  pouze 25% z celkové topné energie  se musí zabezpečit pro provoz tepelného čerpadla z elektrické sítě.

více o tepelných čerpadlech
Vyberte si vhodné tepelné čerpadlo

Znáte parametry a potřebujete rychle vyhledat tepelné čerpadlo? Využijte náš konfigurátor tepelných čerpadel.

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla Vaillant řady geoTHERM poskytují uživatelům nezávislost na ceně zemního plynu. Tepelná energie získaná podle provedení tepelného čerpadla z venkovního vzduchu, země, nebo vody šetří vaše náklady na vytápění a zároveň životní prostředí.

Tepelná čerpadla Vaillant patří k nejúčinnějším ve své třídě. Naše tepelná čerpadla pracují s nejlepšími technologiemi.

Získejte 75% energie na vytápění zdarma 

Tepelná čerpadla Vaillant geoTherm využívají v podstatě nevyčerpatelné zdroje ze vzduchu a země. Tato tepelná energie je k dispozici zcela zdarma, a tak šetří provozní náklady na vytápění a přípravu teplé vody. 

Provozem tepelných čerpadel nevznikají žádné emise do ovzduší. Pouze 25% z celkové topné energie je třeba pro provoz tepelného čerpadla zabezpečit elektrickým proudem. To znamená, že z 1 kW elektrické energie se získá cca 3 kW tepelné energie. Jedná se tedy o vynikající energetickou bilanci domácnosti, firmy nebo veřejného objektu.

S využitím špičkové technologie se ve výrobním závodě v německém městě Gelsenkirchen vyrábí tepelná čerpadla řady Vaillant geoTHERM.

Tepelná čerpadla pro novostavby i pro rekonstrukce

Tepelná čerpadla Vaillant řady geoTHERM se vyznačují snadnou a rychlou instalací. Jsou vhodná jak pro nové, tak i pro rekonstrukce stávajících topných systémů.

Spolupracujte s odborníky a profesionály

Pro tepelná čerpadla země-voda spolupracujeme s odbornými společnostmi zaměřenými na geotermální energii, tak abychom našim klientům zajistili vhodný zdroj tepla pro tepelná čerpadla země/voda, jako jsou vertikální sondy, zemní plošné kolektory, a to včetně jejich výstroje.

Odborný návrh tepelného čerpadla vám zpracujeme nezávazně a ZDARMA do několika pracovních dní.

Mohlo by vás zajímat